Ви дивилися
Клієнту
Мова:
Тема сайту:
+380(50)8132593
Телефони
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
20
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Футболка Burzum - Filosofem (Gildan) чорна

Виробник: Burzum Модель: 00-00014216
11
Все про товар
Опис
Характеристики
Таблиця розмірів
Відгуки 11
Питання0
Футболка Burzum - Filosofem (Gildan) чорна
Футболка Burzum - Filosofem (Gildan) чорна
Футболка Burzum - Filosofem (Gildan) чорна
Футболка Burzum - Filosofem (Gildan) чорна
В наявності
555.00 грн.
Бренд: Gildan
Fruit of the Loom
Fruit of the Loom
Gildan
Gildan
Таблиця розмірів
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
Нова пошта
Нова пошта
Укрпошта
Укрпошта
Футболка Burzum - Filosofem (Gildan) чорна
555.00 грн.
Опис

Футболка може мати різні кольори та дизайни, але головною її рисою є матеріал - 100% бавовна. Бавовна - це природний матеріал, який дозволяє шкірі дихати та не викликає алергічних реакцій. Технологія друку – шовкотрафарет – гарантує якісний і детальний друк, який виходить яскравим і чітким. Також, завдяки цій технології друк буде тривалим і не втратить якість після багатьох прань. Це відмінний вибір для тих, хто любить стиль, комфорт та якість. Вона може бути ідеальною для повсякденного використання, концертів та інших заходів.

Характеристики
Основні
Країна виробник
Україна
Музика
Група
Burzum
Стиль
Black Metal
Матеріал
Бренд
Gildan
Матеріал
Бавовна
Склад
100% бавовна
Колір
Чорний
Зображення
Технологія друку
Шовкотрафарет
Відгуки
Рейтинг товару:
4.6
Відгуків: 11
5
10
4
0
3
0
2
0
1
1
Gaal
12 cічня 2025 (14:57)
 Лиши свій номер, солоденький! Будемо кохатися та слухати Burzum
Костянтин
03 жовтня 2024 (05:56)
Дуже зручна футболка для індентифікації довбойобів 
Гість
02 жовтня 2024 (18:35)
Йобані поци які пишуть шо там говорив варг, люди які купляють цю футболку тому що вони люблять блек метал а не іза того що вони підтримують варга позиціонку
Гість
12 березня 2024 (23:38)
Друже, посилати всих на фронт це як місити лайно у сраці російської пропаганди. Не треба ставати до вподоби ватного смоктача вологіх членів, бо це зараз сама улюблена тема, посилати всих україномовних людей на війну. О патріот! На ФРОНТ! А сам що? Чекаєш на расєйскі смаколики?
Анусов Анатлолий
14 лютого 2024 (16:05)
варг тупой долбоеб, скорее всего еще и быдло. топить за "днр" может только уебок
Гість
02 лютого 2024 (18:43)
Я маю право ходити в чому хочу і мені похуй. Ходи в футболці доброго вечора ми з Україні і не вийобуйся. Якщо ти такий патріот то іди на фронт, там як раз таких як ти не дуже не вистачає. А то сидить в інтернеті висирається хто в чому має ходити і що має слухати
Sorath
01 лютого 2024 (12:04)
Ой клас, малороси набігли і повчають тупіх шароварників як і до кого треба ставитись. Так а шо, можна футболочку ZOV вдягнути, теж буде ок.
Єдине що недовго ви в ній походите. Чєла у футболці бурзум врятує тільки те що не так багато людей шарять взагалі шо це і хто такий варг. Те що він зробив великий вклад у блек-метал того ніхто не буде заперечувати, і слухати чи ні це ваша справа. Але це не відміняє того факту що якщо ти знаєш що варг зараз несе, і все одно носиш футболку то видимо ти таки проруснявий чорт або довбойоб 
Ватник (нет)
01 лютого 2024 (00:14)
Конечно, Варг сварился мальца в этой позиции и в этом смысле всё ясно, только не ясно, как альбом тех лет ставший классикой и по сути уникальной жемчужиной блоцка имеет отношение к нынешним его позициям. Это как не пользоваться полезным изобретением, или эстетически-приятную картину старых лет не смотреть, ибо как в современности автор сих дел ёбнулся. Да, его сварило, но упарываться нечего и ссанину свою лить тут шароварную, ничего не имеющую со здравым, украинским патриотизмом. А теперь дружно все пишите, что я ватник и сами лайкайте свои комменты. Уебанство.
Гість
27 cічня 2024 (21:49)
Чувак піддакує підорашій пропаганді, в чому ще розбиратись треба ? 
Гість
24 cічня 2024 (10:13)
Передаю привет всем говноедам, которые не могут разобраться в полит позиции Варга, но раскрывают свою пасть и проталкивают свою всратую мораль, что должны делать другие, что есть хорошо а что есть плохо.
Гість
22 cічня 2024 (21:15)
Ой ща пригорит у некоторых за Варга. Ждем.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.