Nokturnal Mortum - До лунарної поезії (To Lunar Poetry) CD Digibook
Виробник: Nokturnal Mortum
Модель: 00-00011923
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки
12
Питання0
В наявності
419.00 грн.
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
Нова пошта
Укрпошта
Nokturnal Mortum - До лунарної поезії (To Lunar Poetry) CD Digibook
419.00 грн.
Опис
Лейбл: Oriana Music
Номер за каталогом: OMCD29
Випущено: 2022 рік.
CD у розкішному диджибкку з 36-сторінковим буклетом з текстами пісень та додатковою інформацією.
«To Lunar Poetry» - це повноформатний альбом, який містить нові версії вічної класики з демо «Lunar Poetry», які були написані гуртом (вилучивши матеріал інших авторів, який був присутній на демо у 1996 році). Крім того, новий альбом представляє оновлену версію «Return of the Vampire Lord», що вийшла у 1997 році на однойменному міні-альбомі, а також нову повноцінну інтро-композицію.
Характеристики
Основні
Країна виробник
Україна
Видання
Лейбл
Oriana Music
Номер за каталогом
OMCD29
Музика
Група
Nokturnal Mortum
Жанр
Rock
Стиль
Black Metal | Folk Metal
Відгуки
03 листопада 2024 (11:10)
якість класна, ще з диском був бонус. приємно.
Відгук був корисний?
0
05 травня 2023 (08:30)
При можливості всім рекомендую до покупки. Дякую за приємий +. Стікер
Відгук був корисний?
0
12 лютого 2023 (16:52)
які ще " 300 доларів або євро" )))))) цей диск коштує 3 пива в центрі Львова і 2 пива в центрі Києва!!!
мешканець США спокійно заплатить за диск ціну в 3 пива в на Манхеттені ))))
мешканець США спокійно заплатить за диск ціну в 3 пива в на Манхеттені ))))
Відгук був корисний?
0
12 лютого 2023 (13:25)
От цікаво виходить: час, щоб розглядати мікроподряпинки під світлодіодною лампою під кутом у людей є. А час, щоб заробити 11 євро для придбання хорошого видання в форматі діджибук - немає. Дивовижні речі відбуваються навколо...
Відгук був корисний?
0
26 вересня 2022 (19:03)
Прекрасное издание шикарного культового альбома! Не буду описывать насколько гениально всё сыграно, каждый это сам оценит. А оформлено в соответствии с содержимым!))
Відгук був корисний?
0
23 лютого 2022 (21:51)
Неймовірні відчуття, коли тримаєш діджибук у руках. Цікаво було знайти під певним кутом світла приховані назви пісень :)
Відгук був корисний?
0
21 лютого 2022 (19:30)
Учитывая то, что диск выпущен, судя по описанию в Украине, да, дорого!Это же не импортный Nuclear Blast или Season Of Mist.
А для тех, кому дешево, приглашаю в пожить небольшие города, а не областные центры, попробовать найти работу, платить по счетам: питаться, одеваться, учить детей.Тогда посмотрим, как вы будете покупать и диски по таким ценам.
Как писали ранее, ни один житель запада никогда в жизни не купил бы диск за 300 баксов или евро, это если сравнить их доходы и наши.Но на западных лейблах всегда есть выбор, в каком испольнении купить альбом.
А для тех, кому дешево, приглашаю в пожить небольшие города, а не областные центры, попробовать найти работу, платить по счетам: питаться, одеваться, учить детей.Тогда посмотрим, как вы будете покупать и диски по таким ценам.
Как писали ранее, ни один житель запада никогда в жизни не купил бы диск за 300 баксов или евро, это если сравнить их доходы и наши.Но на западных лейблах всегда есть выбор, в каком испольнении купить альбом.
Відгук був корисний?
0
21 лютого 2022 (12:28)
Дорого? Учитывая курс евро ,вполне адекватные цены,не в убыток же ребятам работать.
Відгук був корисний?
0
20 лютого 2022 (19:20)
Дмитро, я зберігаю всі формати в таких пакетах, але навіть вони не рятують, а буває що і вони самі залишають помарки на картоні.
Подивіться уважно на свої диски під світлодіодною лампою, під кутом, можливо побачите, скільки мікроподряпинок є на поверхні.
Та і про ціну люди правильно кажуть, на жаль для багатьох із нас ціна справді висока, далеко не всі зможуть собі дозволити придбати диск.
Подивіться уважно на свої диски під світлодіодною лампою, під кутом, можливо побачите, скільки мікроподряпинок є на поверхні.
Та і про ціну люди правильно кажуть, на жаль для багатьох із нас ціна справді висока, далеко не всі зможуть собі дозволити придбати диск.
Відгук був корисний?
0
20 лютого 2022 (18:20)
Друзі, діджибуки і діджипаки зберігати потрібно в целофані. Тоді вони виглядають новенькими і через 10 років. Це азбука будь-якого колекціонера. Спеціалізовані пакети продаються пачками по 100 штук, їх не проблема замовити в інтернеті.
Відгук був корисний?
0
19 лютого 2022 (23:46)
Скажено підтримую цей коментар!
В наших реаліях вважаю за необхідність випускати і [b]"зубожіння-едішн"[/b].Хай навіть з урізанним/спрощенним оформленням в звичайному джевелі.
Також цілковито погоджуюсь з тим, що картон з часом виглядає не так привабливо, як на час придбання.На нього діють всі зовнішні подзразники - відбитки пальців, вологість в приміщенні, механічні пошкодження і тому подібне.
В наших реаліях вважаю за необхідність випускати і [b]"зубожіння-едішн"[/b].Хай навіть з урізанним/спрощенним оформленням в звичайному джевелі.
Також цілковито погоджуюсь з тим, що картон з часом виглядає не так привабливо, як на час придбання.На нього діють всі зовнішні подзразники - відбитки пальців, вологість в приміщенні, механічні пошкодження і тому подібне.
Відгук був корисний?
0
17 лютого 2022 (19:31)
Як я мрію, щоб релізи [size=85]Nokturnal Mortum, починаючи з Голосу Сталі видавалися і в звичайному "склі", за більш доступную для пересічних українців ціною.
Наприклад мешканці США чи країн ЄС наврядчи б купували диск за 300 доларів або євро, якщо порівнювати наші зарплати.
Та і всі ці діджубуки-паки досить непрактична річ, якби обережно ними не користувались, з часом втрачають презентабельний вигляд.[/size]
Наприклад мешканці США чи країн ЄС наврядчи б купували диск за 300 доларів або євро, якщо порівнювати наші зарплати.
Та і всі ці діджубуки-паки досить непрактична річ, якби обережно ними не користувались, з часом втрачають презентабельний вигляд.[/size]
Відгук був корисний?
0
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.