Ви дивилися
Клієнту
Мова:
Тема сайту:
+380(50)8132593
Телефони
E-mail
Ми в соцмережах
Перейти до контактів
0 0
Каталог
Головна
Дивилися
5
Закладки
0
Порівняти
0
Контакти

Футболка Burzum - Burzum (FOTL) чорна

Виробник: Burzum Модель: 00-00013137
16
Все про товар
Опис
Характеристики
Таблиця розмірів
Відгуки 16
Питання0
Футболка Burzum - Burzum (FOTL) чорна
Футболка Burzum - Burzum (FOTL) чорна
Футболка Burzum - Burzum (FOTL) чорна
Футболка Burzum - Burzum (FOTL) чорна
В наявності
555.00 грн.
Таблиця розмірів
Купити цей товар в 1 клік:
Доставка
Нова пошта
Нова пошта
Укрпошта
Укрпошта
Футболка Burzum - Burzum (FOTL) чорна
555.00 грн.
Опис

Футболка виготовлена компанією Fruit of the Loom, відомого бренду одягу, який виготовляє якісний та комфортний одяг з бавовни. Футболка може мати різні кольори та дизайни, але головною її рисою є матеріал - 100% бавовна. Бавовна - це природний матеріал, який дозволяє шкірі дихати та не викликає алергічних реакцій. Також вона має добру зносостійкість та не втрачає форму після прання.

Футболка має класичний дизайн з круглим вирізом та короткими рукавами. Вона має стандартну посадку, що добре підходить більшості людей. Вона може бути доступна в різних розмірах, щоб кожен міг знайти оптимальний варіант для себе.

Це відмінний вибір для тих, хто любить стиль, комфорт та якість. Вона може бути ідеальною для повсякденного використання, концертів та інших заходів.

Характеристики
Основні
Країна виробник
Україна
Музика
Стиль
Black Metal
Матеріал
Бренд
Fruit of the Loom
Матеріал
Бавовна
Склад
100% бавовна
Колір
Чорний
Зображення
Технологія друку
Шовкотрафарет
Відгуки
Рейтинг товару:
3.6
Відгуків: 16
5
10
4
0
3
1
2
0
1
5
Іван
01 квітня (20:38)
Варг же ніби русофіл, хіба ні?
Саня
28 cічня (13:19)
Чисто нагадать, шо Varg Vikernes громадянин Норвегії який платить налоги і країна ця допомагає вам потужникам попаяним і бандитські владі збагачуватись :)))
+
Переваги товару:

Гарна якість.

dude
15 жовтня 2025 (10:42)
Мдаааа.....відміняти музику, книги які не входять в "лінію партіїї"....десь я вже це бачив))))
Музика Варга про інше, а те шо в нього погляди відрізняються, ну таке, буває....так там і Макс Кавальєро, і SOAD і багато інших
Якшо людина вважає шо всі навколо незгодні - дибіли, а тільки вона дартаньян, то треба до лікаря

Хтось нижче писав, шо можна виявити за нею півня, так от навпаки , можна виявити шо людина цікавиться і живе саме музикою і мистецтвом, а не тупий позер. Я слухав і читав Burzum , ще коли за шмот і погляди треба було поясняти, а ви хлопчики ще під стіл пішки ходили.
Я не підтримую погляди Варга, але відрізняю мистецтво і старого трохи поїхавшего блекаря
всім удачі, слухайте музику, а не пропаганду. Андерграунд це про свободу поглядів і людей
Луї Каше
16 березня 2025 (20:12)
Доволі якісний мерч,але з кольором прогадали. Потрібно, щоб була жовта, щоб маскувати сліди від сечі, яку прийнято пити в колах шанувальників Burzum
Гість
13 березня 2025 (15:54)
Довбойоб кажеш ,добре ,живи й надалі з цією думкою.
Костянтин
21 лютого 2025 (14:25)
В тому що ти довбойоб винне не суспільство, а ти та твої батьки
Гість
15 лютого 2025 (15:12)
Суспільство яке виховувалась жидами 10 років ,вважає  фанатів Варга петухами...
4444
11 лютого 2025 (12:52)
Хороша футболка, можна зразу визначити по ній пєтушару, на якій вона одягнена 
VlntnDbv
18 липня 2024 (07:42)
Полностью поддерживаю (сказанное, а не позицию Варга), слушал и буду слушать, а эти пусть ходят с принтами "Байрактар" и "Доброго вечора". Ватная продукция - это бизнес и производства украинских чиновников на территории рашки, а не альбом музыканта, что в полном отрыве от нынешних реалий.
Reisendarr
15 липня 2024 (10:54)
Смотрю комменты и количество поддержки на них, и охуеваю, как рещко все стали ультраправыми патриотами и резко переобулись. Алё, шизы, альбом 1992 года, совсем незадолго после распада совка. Вы думаете Варгу было какое то дело до Украины в то время, и у него в текстах какой то скрытый подтекст, поддерживающий геноцид украинцев? Ватники, ау, музыка не потеряла в качестве из-за высказываний постаревшего исполнителя. Вы вообще понимание, до чего вы опустились? Обсираете лбдей, которым нравится музыка, обсираете продавцов, за то что занимаются своим делом. Вы на какой планете живёте, в каком мире?! Вопрос риторический.
Гість
11 квітня 2024 (11:27)
Кому не до сраки що він зараз підтримує? Цей альбом 93 року, тому я повинен не купляти файний мерч. Бо «Підтримує Росію». То що, якщо тебе так кумарить хто пише це, не купляй, а нормальним взагалі срати на його пости в мережах
Небайдужий
30 березня 2023 (23:09)
Я розімаю що це для вас "золота жила", але всі ми знаємо що бурзум підтримує геноцид українців, на мою думку - ницо продавати та популяризувати бурзум
Fjarde
16 березня 2023 (21:54)
Мерч для малоросіків, що підтримують окупантів і ватного товаріща луї, я бачу магазинові подобається поширювати ватну продукцію
If u russofil - p0 ebaly na!
14 березня 2023 (18:57)
Гусь, бля! Саме від таких як ти толку ніколи не буде - тормоз. Причому нівчому...  Мабуть один з тих, хто не віддає дупля в причинно-наслідковому зав'язку.

Це ще не патріотизм. 

гусь
08 березня 2023 (21:13)
Нахуй сходи, патриот обосранный, а лучше на фронт. Толку от тебя больше будет.
Гість
04 березня 2023 (12:11)
Друзі, вам вже під футболками Burzum вдосталь коментів накидали. Ну хіба цього не вистачило, щоб переконатись у тому, що не потрібно більше замовляти мерч цього гурту у постачальників?

Для тих, хто не в курсі. Варг Вікернесс — засновник та єдиний учасник Burzum є ярим совєтофілом. Він з самого початку повномаштабного вторгнення підтримує россію, Путіна та вважає, що россія не мала права віддавати Україні Крим, і що геноциду українців немаю. 

Побратими з Метал Шопу, не підскажете мені, будь ласка, чий магазин у Харкові було зруйновано неокомуністами у 2022-му році? І після цього ви так само продовжуєте видавати мерч тих, хто їх підтримує.

Короче, я свою футболку Burzum, як дізнався про це, так відразу спалив. І це лайно вдруге купувати не буду. І усім порядним людям теж не раджу.

А друзі із Метал Шоп, друкуйте краще футболки Hate Forest, Burshtyn та Kroda, а не цю фігню. Їх як гарячі пиріжки розберуть, так ще і подякують вам від усього серця.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.